Nechajte módu, aby vylepšila vašu postavu: vyberte si oblečenie z katalógu zásielkovej spoločnosti KLiNGEL!

Móda nie je len vecou štrnásťročných tínejdžeriek. Pekne sa chceme obliekať aj keď prekročíme tridsiatku. V tomto veku už vieme, že vyzerať dobre znamená predovšetkým presne vedieť, čo si nemôžeme dovoliť na seba obliecť. Strážime si, ktoré strihy nám pristanú, aká dĺžka sukne či strih nohavíc ulahodí našej postave. A hoci módu milujeme ešte viac, než za tínejdžerských rokov, vyhýbame sa prvoplánovitým módnym výstrelkom, ktoré deformujú našu postavu alebo priznávajú ešte viac chýb našej postave, než v skutočnosti máme. Ak hľadáte elegantnú módu s ženským šarmom, ktorá bude lichotiť práve vašej postave, siahnite určite po ponuke oblečenia KLiNGEL. Zásielková spoločnosť KLiNGEL ponúka značkové módne kolekcie inšpirované francúzskou eleganciou a ulahodí nám aj v prípade, že hľadáme oblečenie pre aktívnu modernú ženu alebo oblečenie s vysokou kvalitou a prepracovanými detailmi.

Po tridsiatke meníme radikálne svoj pohľad na módu. Nosiť krátke sukne nás už nebaví, v upnutých skinny džínsoch sa necítime vo svojej koži a dokonca aj maxi vysoké podpätky radi vymeníme za pohodlnejšiu obuv. S výmenou šatníka a posunom našej „módnych filozofie“ od módnych výstrelkov k pohodliu a elegancii, musíme vymeniť aj našich módnych dodávateľov. Skúste svoj nový štýl objaviť v oblečení z katalógu zásielkovej spoločnosti KLiNGEL. Tá vám ponúkne elegantnú módu, či už spadáte do kategórie 30 rokov a viac alebo nie. Lebo možno aj sama dobre viete, že vôbec nemusíte patriť do kategórie 30, 40 alebo 50+, aby ste sa v módnych butikoch obchodných centier necítila vo svojej koži. Stačí, že vaša postava nie je úplne konfekčná.

Nájdite svoj nový štýl s módou značky Laura Kent spoločnosti KLiNGEL!

Značka Laura Kent spoločnosti KLiNGEL vnesie do vášho šatníka športový módny štýl pre modernú aktívnu ženu. Nečakajte extrémne športovo ladené outfity. Športová je v prípade značky Laura Kent predovšetkým synonymom pre maximálne pohodlnú eleganciu. Casual štýl Laura Kent vám ponúkne oblečenie na každý deň – praktické a pohodlné outfity do práce aj pre voľné dni. Dni, kedy sa oblečiete do nepohodlného outfitu a celý deň sa potom cítite nesvoja, už nemusíte zažívať. Z katalógu Laura Kent si môžete objednať oblečenie v pohodlných strihoch a samozrejme v tom najmodernejšom dizajne. Katalóg KLiNGEL – Laura Kent vám na viac ako 130 stránkach ponúka aj spodnú bielizeň, obuv, módne doplnky a bižutériu, ktorá dokonale zladí celý váš nový outfit.

Tip Moda.sk: Farebné nohavice sú hitom tohtoročnej jari a leta! V ponuke KLiNGEL ich nájdete v niekoľkých strihoch a v neprebernom množstve módnych farebných odtieňov. K dispozícii sú dlhé, aj v lete praktické skrátené strihy nohavíc v capri dĺžke.

Móda KLiNGEL z ponuky Le Belle Creation vás omladí aj po päťdesiatke!

Neprepadajte panike s každými narodeninami. Dnes vyzeráme jednoznačne o 10 až 15 rokov mladšie, ako vyzerali v rovnakom veku naše matky. A keď si ešte pomôžeme kvalitnou a dobre zvolenou módou, omladneme ešte viac. Neznamená to, že máme prepadať, pre náš vek, nezmyselným módnym výstrelkom. Extrémy nechajme tínejdžerkám a radšej sa zamerajme na štýl a šarm. Spoločnosť KLiNGEL ponúka vo svojom sortimente rozsiahlu kolekciu La Belle Creation. Je to móda v elegantnom francúzskom chic dizajne, ktorá vás omladí o niekoľko rokov.

Lady Line kolekcia katalógu KLiNGEL vám ponúkne štýlovo ženské línie

Ženskú eleganciu so sebavedomým zmyslom pre upravený chic vzhľad nájdete v kolekcii Lady Line. Katalóg KLiNGEL vám s touto značkou prináša harmonickú kolekciu s okúzľujúcimi farbami a strihmi, pre ktoré je opäť na prvom mieste to, aby lichotili vašej postave. Samozrejmosťou je komfort a vysoká kvalita línie oblečenia.

Zdroj obrázkov: Klingel.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek