Monochromatické potlače – to je viac, než len čiernobiela kombinácia

Štýl Monochromatic Prints, alebo monochromatické potlače sú jedným z horúcich trendov tohtoročnej letnej sezóny. Pokiaľ tiež túžite byť in, môžete si kúpiť niektorý z horúcich kúskov, ktoré sú v štýle Monochromatic Prints!

Štýl Monochromatic Prints sa vyznačuje dvoma základnými znakmi: každý model je vytvorený v čierno-bielej alebo čierno-béžovej farbe a zároveň obsahuje potlače, ktoré sú zhora až dole rovnako tvarované, čím vytvárajú harmonický celok z opakujúcich sa detailov. Poďme sa spoločne pozrieť na
najhorúcejšie kúsky zo štýlu Monochromatic Prints, ktorý ovláda tohtoročné trendy!

Phillip Lim a Marc by Marc Jacobs
Phillip Lim a Marc by Marc Jacobs

Topánky v štýle Monochromatic Prints

Módni návrhári si nenechali ujsť možnosť vytvoriť aj obuv v štýle Monochromatic Prints. Nie je sa ani čomu dčudovať – topánky vyzerajú veľmi dobre a pre zákazníčky sú cenovo omnoho dostupnejšie, než šaty. Na výrobu topánok v tomto štýle sa sústredili napríklad módne značky ako
Phillip Lim alebo Marc by Marc Jacobs. Čo myslíte, nie sú úžasné?

Šaty s veľkými vzormi

Veľké vzory sú stále trendy, a ich krása vyniká obzvlášť v prípade štýlu Monochromatic Prints. Nechá totiž vzory vyniknúť, a to hlavne z toho dôvodu, že sú v kombinácii so šatami veľmi kontrastné. Šaty s veľkými monochromatickými potlačami ponúkajú napríklad značky Roberto Cavalli, Moschino alebo Tibi.

Malé vzory sú trendy

Aj malé monochromatické vzory vyzerajú krásne. Presvedčte sa sami, že malé potlače vyzerajú skutočne úžasne. Pokiaľ sa vám zapáčili šaty z dielní značiek Derek Lam, Mily alebo Mulberry.

Zdroj fotografií: Net-a-porter.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek