MOHITO 2015: nová kolekcia pre jar a leto je tu!

Čím ďalej tým viac obľúbená značka predstavuje svoju novú kolekciu pre jar a leto – sú tu prvé kampaňové fotky s kolekciou Mohito 2015.

Predajne MOHITO síce zatiaľ nájdete iba v Central Bratislava, ale zájsť si sem na nákupy sa rozhodne oplatí. Verím, že vás o tom presvedčí pohľad na novú kolekciu MOHITO 2015 pre jar a leto. Na kampaňovitých fotkách dokonale vynikne elegancia aj noblesa, ktorou sa nás MOHITO chystá v novej sezóne zasiahnuť. Nová kolekcia je sebavedomá aj pútavá – presne taká, akou je žena, pre ktorú je určená. Žena, ktorá si je vedomá svojej krásy a tiež svojich kvalít.
Šaty z novej kolekcie MOHITO 2015

Ako paleta maliara, ktorý sa farbami a štetcom rozhodol zachytiť jarnú atmosféru – tak vyzerajú dvojdielne šaty z novej kolekcie MOHITO 2015 pre jar a leto.
Maxi šaty z kolekcie MOHITO 2015 pre jar a leto
Nádherné farby a zvodné vrstvenie – šaty z novej kolekcie MOHITO 2015 pre jar a leto.

MOHITO 2015 prináša sebavedomú sezónu jar/leto 2015

Farby, ktoré nemožno prehliadnuť aj ženskosť zdôrazňujúca strihmi sa nesú novou kolekciou MOHITO 2015 pre jar a leto. Sezóna prichádza v žiarivo modrej, červenej, žltej a bielej farbe. Kolekcia MOHITO jar/leto 2015 kombinuje kontrasty spomínaných farieb a kontrasty materiálov. Veľmi prepracované oblečenie je pri tom za dostupné ceny.
Kolekcia MOHITO 2015 pre jar a leto

Prepracované línie s minimalistickým strihom dávajú kolekcii MOHITO 2015 pre jar a leto punc luxusu.
Žltá sukňa s bielym topom MOHITO
Jar odhaľuje. Rovnako tak ako zvodný zips na nádhernej žltej sukni MOHITO.

MOHITO pridáva v tiež športovo ladené strihy. Či už ide o asymetrické modré šaty s extra hlbokým výstrihom pripomínajúci plavky aj oblečenie z neoprénu, alebo blúzky v strihu športových mikín či kúsky s športovou sieťovinou.

Modré minišaty a žltý top s čiernou sukňou z kolekcie Mohito 2015
Jar odhaľuje. Rovnako tak ako zvodný zips na nádhernej žltej sukni MOHITO.

Zdroj obrázkov: MOHITO, kolekcia jar/leto 2015

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek