Módne výstrelky z Grammy 2019 – áno či nie?

O tom, že ceny Grammy majú byť o hudbe a o zadosťučinení tvrdej práce top spevákov, rapperov a iných hudbou žijúcich existencií, asi vieme. Avšak, keďže náš Magazín sa skôr vytešuje z vizuálnej prezentácie týchto jedincov, dnes sa zameriame na módnu stránku tohotoročnej celebritnej prehliadky, ktorá sa konala 10.februára.

História udeľovania cien Grammy je skutočne bohatá na exkluzívne módne skvosty. Preto, aby ste si spravili objektívny názor na tohotoročné (v poradí 61.) celebritné úlety, nahliadnime do fashionisitickej minulosti tejto prestížnej akcie.

ukážka extravagantných rób galavečerov Grammy
Historický exkurz do zákulisia celebritných rób je skutočne neprekonateľný!

Ako je možné vidieť z ukážky, laťka sa v priebehu rokov 2000 až 2017 (áno, počujete správne – reálne iba 2 roky dozadu) nastavila vysoko. Je naozaj ťažké ju prekonať a dôkazom sú aj tohoročné Grammy, kde boli celebrity, respektíve ich stajlisti naozaj umiernení. Našlo sa pár výnimiek, ale vo všeobecnosti môžeme povedať, že módne vibrácie galavečera boli celkom pokojné. Čo myslíte, kto zvládol kreácie lepšie?

Dámsky oblek

ukážka aký oblek si vybrali dve rôzne celebrity
Tracee Elis Ross a Miley Cirus
Tieto dámy sa rozhodli pre sofistikovaný pánsky štýl, ktorý je však veľmi rafinovaný. Po prvé, blejzer je oblečený bez spodnej vrstvy a po druhé, sila ženskosti je zvýraznená doplnkami. Opasok v tvare hada, predĺžený vrkoč, štrasové sandále a náušnice sú tou správnou voľbou.

Nádherná v ružovej

Anna Kendrich a Kylie Jenner v obľúbenej ružovej na červenom koberci
Anna Kendrich a Kylie Jenner
Či už sa jedná o strapatého pštrosa, alebo dokonale zabalený darček ružovou mašlou, tieto dámy zvolili extrovertnejší look. Každopádne sa stále bavíme o akceptovateľnom a nápaditom štýle, ktorý si zachoval nielen ženskú farebnosť, ale aj siluetu.

Dokonalá biela s aplikáciami

Jennifer Lopez a Heidy Clum vyzerajú dokonale v bielych šatách
Jennifer Lopez a Heidi Clum

Myslím, že tieto dve legendy komentár ani nepotrebujú. JLo bola, je a bude dokonalo vyzerať vo všetkom, skrátka nám starne do krásy. Heidi je na tom podobne, nestarnúca modelka, ktorá stále prekvitá do krásy má 45 rokov! Len tak ďalej vážené – nejaký tip ako na to, okrem klasického klišé – pite veľa vody?! 🙂

Ligotavé od hlavy po päty

Dua Lipa a Lady Gaga v lesklých strieborných róbach na červenom koberci
Dua Lipa a Lady Gaga

Začnime Lady Gaga, ktorej šaty síce niektorí prirovnali k alobalu. Osobne si myslím, že šedá myška z nej pravdepodobne nikdy nebude a tento krát naznačila asymetrickou róbou dokonca iba miernu extravaganciu. Zachovaná ženskosť zároveň s jej búrlivou osobnosťou – to je presne vyjadrenie v jej šatách. Dua Lipa komentár ani nepotrebuje – z nevinnej princezny sa pomaly, ale isto stáva ikonická žena, o ktorej určite nepíšeme posledný krát.

Lady in red

ukážka dvoch rozličných červených šiat na grammy 2019
Bebe Rexha a Alicia Keys
A záverom tu máme overenú červenú klasiku. Touto farbou žiadny stylista nič nepokazí, ak sa jej nositeľke ovšem hodí. Toto sa podarilo docieliť u obidvoch bohýň, hoci u každej iným strihom. Vidíte, že Bebe svoje rebelské kratšie vlasy zladila do kontrastu so ženskou róbou a výraznými štrasovými šperkami. Naopak Alicia nechala vyniknúť svoje prednosti a dokonalú siluetu v jednoduchých, ale o to viac zaujímavejších šatách.
Milé fashionistky, ktoré z týchto šiat by ste si obliekli vy a prečo? Napíšte nám v komentároch!
Zuzana
Zdroj obrázkov: Popsugar.com, Vogue.com, Usatoday.com, People.com, Cosmopolitan.com, Elle.com

[simple-author-box]

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek