Módne úlety z Grammy: Lady Gaga ako šunka a Nicky Minaj ako Červená Čiapočka!

Hodnotiť krásu šiat pri udeľovaní hudobných cien Grammy sa vlastne vôbec nehodí. Od speváčok a spevákov síce očakávame, aby vyzerali dobre a príťažlivo, ale súčasne sa nám žiada extravagancia a nápaditosť. Preto milujeme Lady Gaga, Nicky Minaj alebo Kate Perry. Pretože k hudbe extravagantná móda neoddeliteľne patrí. A preto som sa aj red carpet, čiže červený koberec z Grammy 2012, rozhodol hodnotiť trochu inak a nezameriam sa len na najkrajšie šaty, ale aj na najväčšie módne úlety.

Najkrajšie róby z Grammy

Ak ste u úvode článku uronili slzu, že sa nepokocháte najkrajšími večernými róbami z Grammy, tak sa nemusíte báť. Kolegyne v práci ma jednoznačne upozornili na to, že bez najkrajších rób mi ten článok von nepustia. Pretože úlety sú vraj síce úlety, ale nie je nad inšpiráciu z červeného koberca. Takže dámy a slečny, máte to mať. Skôr, než sa pozrieme na crazy úlety, pokochajte sa najkrajšími róbami z Grammy 2012.

Kate Perry v šatách Elie Saab Fergie v šatách Jean Paul Gaultier Adele v šatách Armani Prive Taylor Swift v šatách Zuhair Muhad Paris Hilton v róbe Basil Soda Kelly Rowland v šatách Alberta Ferretti Jessie J v šatách Julien McDonald a Kelly Osborne v šatách Tony Ward
Kate Perry v šatách Elie Saab, Fergie v šatách Jean Paul Gaultier, Adele v šatách Armani Prive, Taylor Swift v šatách Zuhair Muhad, Paris Hilton v róbe Basil Soda, Kelly Rowland v šatách Alberta Ferretti, Jessie J v šatách Julien McDonald a Kelly Osborne v šatách Tony Ward.

Crazy outfity z Grammy 2012

Úleťáčku Lady Gaga tento rok predbehla raperka Nicky Minaj. Svoje vystúpenie síce odspievala a doslova i odlietala v dlhých rozviatych šatách až konzervatívneho strihu, na aké rozhodne u Nicky nie sme zvyknutí, to ale až potom, čo sa na červenom koberci predviedla v akomsi outfitu krížiacom religionistický hábit a pelerínu Červenej Čiapočky. Možno, že si sama Nicky nebola istá, či sa jej outfit stretne s pochopením, a tak pre vysvetlenie obliekla svoj sprievod do pápežského oblečenia. Pelerína, ktorú Nicky Minaj obliekla, žiarila červeným saténovým leskom a na prednom dieli sa vynímala obrovská čierna medúza, znak Versace. No keď je to Versace, prečo si nevyjsť na oslavu trebárs v župane!

Raperka Nicky Minaj sa zahalila do červeného županu Versace
Raperka Nicky Minaj sa zahalila do červeného županu Versace na pomedzí religionistického outfitu a oblečku Červenej Čiapočky.

Lady Gaga síce tento rok na Grammy neprišla ako vaječný zárodok schovaný do obrieho vajcia, zato ju však všetci podozrievajú, že sa pri svojom outfitu inšpirovala šunkou. Jednoducho a stručne: opäť mäso! A outfitom z mäsa je Lady Gaga známa. Aj keď teraz len miesto čipky použila sieťku zo šunky a zahalila sa do nej celá vrátane tváre. Šaty boli z dielne Chanel.

Lady Gaga
Lady Gaga mäso miluje v akejkoľvek podobe. Tentokrát vzdala poctu šunke!

A potom tu máme ďalšie úlety. Speváčka Robyn si k slávnostnej dlhej sukni zabudla obliecť lepšiu blúzku a dorazila len v lacnom bielom triku. Deadmau5 si nasadil hlavu moderného Mickey mouse. Pôvodom ruská speváčka Sasha Gradivaová si k marhuľovej róbe miesto šperkov vzala pár samopalov vo future prevedení, Daniel Ho sa trochu „otahitil“ živým vencom a chlapci z La Vida Bohéme sa pred akciou jednoducho poliali farbou!

Robyn Deadmau5 Sasha Daniel Ho a La Vida Bohéme
Robyn, Deadmau5, Sasha, Daniel Ho a La Vida Bohéme – všetci trochu viac crazy!

Medzi hosťami bolo aj hneď niekoľko chameleónov. Kate Perry sa zvládla prezliecť hneď trikrát. Najskôr sa na červenom koberci objavila vo svojej modrej róbe od Elie Saab, neskôr vystúpila v sexy upnutom oblečku a nakoniec sa spolu s Rihannou odfotila v dlhých zlatých šatách. A dievčatá spolu hneď naživo podiskutovali. O čom? No zrejme o výstrihu Rihanny, ktorý siahal až po pás!

Kate Perry pri vystúpení na Grammy Awards 2012
Kate Perry pri vystúpení na Grammy Awards 2012.
Kate Perry a Rihanna
Kate Perry a Rihanna: o čom diskutujú? Kate Rihanne závidia výstrih, Rihanna Kate zlatoskvúci materiál šiat!

Najväčšia hviezda večera, speváčka Adele, ktorú pred pár dňami v „globálnom plátku “Metro„ globálne kritizoval kvôli obezite sám módny boh Karl Lagerfeld, aj keď sa potom Adele ako svoje obľúbené speváčke ospravedlnil, sa tiež prezliekala. Na červenom koberci sa objavila v dlhej čiernej róbe s diamantovými trblietkami od Armani Privé. Tie si potom prezliekla a objavila sa síce opäť v čiernom, avšak tentoraz v kombinácii s priehľadným tylom posiatym bodkami.

Zdroj obrázkov: Grammy.com, repro Dailymail.co.uk, Redcarpe-fashionawards.com, Huffingtonpost.com, Celebuzz.com, Google.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek