Model(ka) Andrej Pejic bude točiť film o sebe

Androgénny model Andrej Pejic zháňa cez Kickstarter peniaze na dokumentárny film o svojom živote. Na dokončenie potrebuje 200 000 $.

Hneď, ako sa Andrej Pejic z ničoho nič objavil na scéne, si rýchlo získal módny svet aj mediálny bulvár. Androgénny model s dievčenskou tvárou sa tiež prezentoval skôr ako Andrej(a) než Andrej. Chopil sa ho Gaultier, ktorý mu obliekol svoj najluxusnejší model Haute Couture prehliadky – svadobné šaty (jar 2011). Ako príklad dokonale plochej hrudi, ktorá potrebuje pomôcť, sa objavil aj v reklame na podprsenku. Ale hoci je skvelou potravou pre bulvár, on sám by o sebe vypovedal radšej niečo iné. Čo – to je presne to, čo chystá v dokumente o svojom živote s Eric Miclette.

Andrej Pejic ako Andrea
Andrej Pejic ako Andrej(a).
Andrej Pejic ako malý chlapec
Andrej Pejic plánuje v dokumente hovoriť tiež o svojom detstve.

Dnes je Andrej Pejic najznámejším a najuznávanejším androgenným modelom, ale aj špičkou v modelingu všeobecne. Brázdi prehliadkové móla predovšetkým v Paríži a Miláne, fotí pre prestížne magazíny. Za sebou však má život, o ktorom by rád povedal viac a verejne iným. Verí, že by bol pre mnohých inšpiráciou. Jedinečný príbeh zo života, od svojho pobytu v srbskom utečeneckom tábore až až po medzinárodnú slávu – to všetko by malo byť v dokumente, na ktorý cez Kickstarter zháňa 200 000 $.

Andrej Pejic na obálke FallFashion magazínu
Andrej Pejic sa objavil na obálkach mnohých prestížnych magazínov.
Andreja Pejic ako fotomodelka
Andrej(a) Pejic ako fotomodelka.

Prispieť môže každý, od 2 $ až do 10 000 $, kedy za príspevok získate rôzne maličkosti od prezentácie na webových stránkach, až po súkromné premietanie s hviezdou.

Andrej Pejic na tohtoročnom New York Fashion Week
Andrej Pejic a na tohtoročnom New York Fashion Week

Zdroj obrázkov: Kickstarter, projekt Andrej(a) – The Dokumenntary by Michael Hirschorn

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek