Letné účesy 2014 – nová fotogaléria letných účesov!

Leto našej korune krásy – vlasom, príliš nesvedčí. Slniečko sa podpíše na kvalite vlasov aj na účese ako takom. Preto je dobré pred letom dopriať vlasom zvýšenú starostlivosť a tiež nový letný účes. Veľká fotogaléria letných účesov v našom článku vás bude inšpirovať. Pozrite sa na letné účesy 2014!

Letné účesy 2014
Letné účesy 2014 – tipy na nový účes.

Letné účesy 2014, ktoré sme do fotogalérie vybrali, sú určené pre ženy so všetkými dĺžkami vlasov – pre dlhé vlasy, pre krátke vlasy aj pre stredne dlhé vlasy. V galérii nájdete nápady pre blondíny aj tmavovlásky, inšpirujúce farbené účesy aj dokonalé letné zostrihy, ktoré umravnia vaše vlasy a váš účes udrží vždy v správnom tvare. Fotogaléria letných účesov vám predstaví 100 nápadov na letný účes.

Ďalšie účesy, informácie o vlasovej kozmetike a o starostlivosť o vlasy nájdete v našej rubrike Vlasy a účesy.

Letné účesy 2014 – triky, ako si správne vybrať

Leto je časom, kedy viac ako inokedy môžete experimentovať. Ako študentka máte prázdniny, my dospelejší odídeme na dovolenku a s novým účesom sa budeme môcť zžiť, alebo ho treba po dovolenke ešte rýchlo upraviť. Letné účesy 2014 vás budú inšpirovať nielen čo do strihu, ale aj farby. A práve pre inšpiráciu s farbou je leto ideálne.

Farbenie vlasov však môže pre naše vlasy znamenať ujmu a zhoršenie jej kvality. Ale to len v prípade neodborného a nekvalitného farbenia. V lete vždy spojte farbenia s kvalitnou post farbiacou kúrou, ktorá zaistí, že naopak vlasy na kvalite získajú.

Leto je zvyčajne čas, kedy sa rozhodneme dať priestor nožniciam. Krátky účes je pre väčšinu z nás praktickejší. Ale to len v prípade skutočne dobre vykonaného strihu. Preto opäť – letné účesy nechajte na profesionáloch.

Či už si z fotogalérie letných účesov vyberiete ktorýkoľvek letný účes, nezabudnite si na dovolenku pribaliť svoju obvyklú vlasovú kozmetiku, na ktorú ste zvyknutá, alebo ktorú vám k novému účesu odporučili v kaderníctve. Sklamanie z nového účesu by vám totiž mylne nemusel priniesť nový účes, ale iba nová vlasová kozmetika, ktorá nesplní vaše očakávanie. Mnoho značiek už ponúka aj praktické cestovné balenie vlasovej kozmetiky.

Letné účesy 2014 vás môžu inšpirovať k výraznej zmene farby či strihu. Nezabudnite, že nová farba vlasov nemusí byť vhodná pre to, čo máte vo svojom šatníku a tiež nový strih účesu môže štýlovo neladiť s vaším obvyklým oblečením. Ak nechcete meniť narýchlo šatník, myslite na to pri výbere nového letného účesu! Mahagónový odtieň s vašim blankytne modrým kostýmom zrovna ladiť nebude a romantické volánikové šaty ku chlapčenskému zostrihu tiež príliš nie.

Zdroj obrázkov: účesy svetových kaderníkov a firiem

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek