Leginy Calzedonia vyzerajú ako pravé džínsy alebo kožené nohavice!

Hľadáte praktické a módne legíny? Zvažujete, že za ne vymeníte svoje obľúbené džínsy? Legíny Calzedonia vyzerajú ako pravé džínsy alebo ako koža!

Dennodenne si obliekame do práce alebo do školy džínsy, ale ruku na srdce, sú skutočne tým najpohodlnejším oblečením? Nepresedela by ste radšej deň na stoličke v pohodlných teplákoch alebo legínach? Tie pritom môžu byť od džínsov na nerozoznanie. Neveríte? Pozrite sa na takzvané jeggins zo sortimentu Calzedonia. Legíny Calzedonia sú od džínsov na nerozoznanie a dokonca napodobňujú aj horúce džínsové hity.

"Leginy

Leginy Calzedonia vyzerajú ako pravé džínsy – je to pritom len super módny fake!

Legíny Calzedonia – vyzerajú ako džínsy s módnymi dierami aj zdobením!

V šedej aj módne farbe, s efektom dier, záplat, s módnym zdobením aj s potlačami – presne ako pravé módne strečové džínsy vyzerajú aj legíny Calzedonia. Niekedy majú v páse gumu, niekedy viac sofistikované napodobňujú zapínanie ako na pravých džínsoch alebo nohaviciach. Calzedonia leginy nádherne obopínajú nohu, ale pre väčší efekt pripomínajúci pravé džínsy
si môžete zaobstarať tiež voľnejší model. Dokonca taký, ktorý sa dá ako pravé džínsy ohrnúť.

Legíny napodobňujúce kožené nohavice sú hitom pre jeseň/zima 2014/2015

Ďalším módnym hitom sezóny jeseň/zima 2014/2015 je ešte jeden fake – legíny, ktoré vyzerajú ako pravé kožené nohavice. U tých by ste však nikdy nedosiahli tak dokonalé obopnutie nohy a zadočku, a vôbec nie také pohodlie. Pseudo kožené legíny Calzedonia dokonca napodobňujú tradičné prešívanie kožených odevov. Kým u džínsov napodobňujúcich legíny bolo lepšie zachovať čo najviac úzky vzhľad, kožené legíny si môžete kúpiť tiež zateplené. Málinko hmoty navyše je ešte viac pripodobní pravým koženým nohaviciam.

Čo si obliecť k legínam?

Dúfam, že medzi nami nie je nikto, koho by napadlo si do legín zastrčiť triko alebo košeľu. Ak áno, tak to skutočne nie! Aj keď máte tú najlepšiu postavu, sebadlhšie nohy a sebamenšie brucho či zadoček, vždy je lepšie pas legín, ktorý býva často len do gumy, ukryť. Guma vyzerá lacno a aj keď majú legíny pás ako pravé nohavice, nemusíme v nich s našou postavou vyzerať stopercentne. Cez legíny je dobré nosiť dlhší košele, dlhé topy, svetre alebo pulóvre. Keď vrchným dielom zakryjete celý zadoček, je to ideálna dĺžka pre každého. 

Legíny vyzerajú dobre s podpätkami – či už s čižmami alebo s lodičkami, ale v novej sezóne im pristanú tiež takzvané couture tenisky. To sú tenisky, ktoré rozhodne nie sú športové, ale naopak, bohato zdobené a odvážne nahrádzajúce luxusnú obuv. Pokiaľ vám ale legíny príliš pretvarovali a zdôraznili nie príliš štíhle lýtka, radšej ich zakryte vyššími čižmami. V podobných outfitoch dokážu legíny Calzedonia nahradiť džínsy aj drahé a luxusné kožené nohavice. Deň strávite v pohodlí a tiež v teple.

Zdroj obrázkov: legíny Calzedonia – katalóg jeseň/zima 2014/2015

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek