Latexové oblečenie – šteklivé a vzrušujúce?

Zrýchlite, keď idete okolo sexshopu? Hanbíte sa hoci len pozrieť, čo vlastne číha v jeho regáloch? Vážne vás nezaujíma, čo si odtiaľ môžete odniesť, čo by mohlo oživiť a spríjemniť váš sexuálny život?

Sexshopy nie sú len pre tie, ktoré trápia nejaké problémy pri sexe alebo trpia nejakou „úchylkou“. Väčšina tovaru je určená na partnerské využitie, na spríjemnenie sexuálnych zážitkov. Po určitom čase sa každý vzťah preklenie do obdobia stereotypu a stereotyp v partnerstve väčšinou začína v posteľovom prostredí. Niektorým párom to nevadí nerieši to a iné začnú premýšľať, čo s tým. Nie je totiž nič horšie, ako keď sa z radosti stane povinnosť.Ponúka sa možnosť zájsť do sexshopu, kde partneri zistia, že je veľa hračiek, ktoré im spestria spoločné milostné chvíľky. Len sa nebáť. Jednou takou sú trebárs rôzne vzrušujúce oblečenia pri ktorých sa partnerovi bude zvyšovať tep. A pokiaľ partneri spoločne tiahnu k ľahkému sado masu, nie je čo riešiť. Skvele im poslúži latexové oblečenie.

Latexové oblečenie sa dá zohnať v akomkoľvek sexshope. Vyrába sa niekoľko variantov, od korzetov, cez tangá po celú latexovú kombinézu. A pokiaľ by ste si takéto oblečenie priali, ale k sexshopom nemáte dôveru a nie je vám to prostredie príjemné, skúste zabrúsiť na internetové stránky, odkiaľ si z pohodlia domova môžete objednať podľa vašej chuti. Za týždeň už môžete čakať starostlivo zabalenú krabicu, z ktorej nikto nezbadá, že ide o šteklivý tovar.

Latexové oblečenie je doménou sadomasochistických hier. Žena-domina je oblečená do latexového sexy oblečenia, má napríklad latexovú masku a v ruke bičík. Od svojho partnera-otroka očakáva poslušnosť a oddanosť. Či sa nám to zdá čudné alebo nie, je dosť mužov, ktorých táto hra vzrušuje. Ide len o to, či sa s touto túžbou zveria svojej milovanej.

Na trhu je v predaji niekoľko typov latexového oblečenia. Na výber je predovšetkým oblečenie pre ženy. Vyrábajú sa rôzne korzety bez ramienok, ktoré sú v určitých partiách na zips, vyrábajú sa celé body alebo len samostatná vytvarovaná podprsenka, na trhu sú k dispozícii rôzne druhy dolných dielov, cez klasické nohavičky, sexy tangá až po rôzne kratučké minisukničky. Ďalej máte na výber z niekoľkých typov celých overalov, kombinéz, ktoré tesne obopínajú ženské krivky.A samozrejme sa vyrábajú aj latexové doplnky, od rôznych pokrývok hlavy, ktoré majú napríklad prestrihy na oči, ústa a nos cez rôzne široké obojky na krk trebárs s tŕňmi, po bičík a latexové podväzky. Určite by nemali chýbať topánky. Buď na vysokej platforme s vysokým opätkom alebo nejaké vysoké čižmy na zips trebárs až do polovice stehien.

V neposlednom rade je na trhu v predaji aj latexové oblečenie pre pánov. Aby sa necítili ukrátení, vyrábajú sa rôzne vtipné slipy alebo trenírky so zaujímavými prestrihmi a ďalšie typy tielok a vestičiek na zipsy a samozrejme masky, ktoré zahalia jeho tvár.

Farby latexu môžu byť akékoľvek. Ale žiadané sú predovšetkým sexy vzrušujúce farby ako čierna, červená, niekedy aj biela. Ale obľúbená zostáva čierna. Na latexovom oblečení sa často uplatňuje šnurovanie a ďalšie zaujímavé detaily. Ale pravdou je, že latex je čiste umelý materiál a nie je príliš priedušný a príjemný na telo. Nie každý ho znesie. Pri niektorých ľuďoch sa objavuje aj alergická reakcia. Latex by nemal používať nikto, kto má citlivejšiu pokožku. Či už ste latexové oblečenie vyskúšali alebo nie, nebojte sa experimentovať s novými vecami. Poskytnú vám nové
zážitky.

Ilustrácie: Kristýna Žirovnická © Moda.sk 2006

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek