L’Agent – dámska spodná bielizeň pre mužov, smädných po ženskej sexi kráse!

Sexy spodnú bielizeň Agent Provocateur navrhla opäť herečka Penelope Cruz a jej sestra Monica. Predávať sa bude pod značkou L’Agent. A nie je drahé!

Pred dvoma rokmi sa Monica Cruz, „malá sestra“ slávnej Penelope Cruz, predstavila ako „sexy telo“ najznámejšej provokatívnej značky spodnej bielizne Agent Provocateur. Ukázalo, sa že nie je len krásnou tvárou a telom, ale že má aj zmysel a cit pre navrhovanie. A tak teraz v auguste predstavila Monika Cruz spolu so svojou ešte slávnejšou sestrou, herečkou Penelope Cruz, už druhú spoločnú kolekciu spodnej bielizne pre značku Agent Provocateur. Značka L’Agent, ktorú pre svoje spodné prádlo Agent Provocateur sestry vytvorili, je veľmi sexi – rovnako ako klasické kolekcie značky Agent Provocateur. A tentoraz dostala Penelope Cruz príležitosť ukázať sa tiež ako veľmi schopná režisérka. Ku kolekcii vytvorila – ako inak – provokatívny reklamný spot!
Spodná bielizeň LAgent

Spodná bielizeň L’Agent od Agent Provocateur: stojí za ním Monica a Penelope Cruz.


Vysmejte sa im! Mužom smädným po ženskej sexi kráse! To je myšlienka, ktorú Penelope svojim reklamným spotom komunikuje. Keď ho budete brať doslova, bude vám pripadať ako gýč 90. rokov. Ale to by bola škoda, keďže klip srší nadsádzkou a vtipom. Predstavte si niekoľko krások, ktoré vystúpia na púšti z červeného Cadilacu a idú si zatancovať tanec s prvkami aerobiku. Vyzlečú sa do sexi bielizne a cvičia – skutočný gýč určený pre pánov. A do toho muž, opustený v púšti, smädný a plaziaci sa v prehriatom piesku, ktorý tieto zvíjajúce sa devy v spodnom prádle L’Agent vidí ako fata morganu. Gýč alebo vtip? To nechám na vás. Nové prádlo L’Agent bude ale rozhodne stáť za to!

L’Agent – sexy jesenná bielizeň prichádza!

Spodnú bielizeň z novej kolekcie L’Agent pre jeseň a zimu 2014 zatiaľ odhalilo iba video. Koľko budú jednotlivé kúsky z kolekcie stáť? Napovedá to predchádzajúca kolekcia spodnej bielizne Monica a Penelope Cruz. Nejde o žiadnu predraženú spodnú bielizeň – nohavičky z kolekcie za 33 €, podprsenky za 55 až 65 € a luxusnejšie body alebo korzety za cenu okolo 150 €. Kúpiť si spodnú bielizeň od Aget Provocateur, navyše z kolekcie sestier Cruzových, je skutočný módny zážitok a komplet podprsenky a nohavičiek za cenu okolo 90 € nie je nereálny. Nová L `Agent kolekcia sa má predávať už eraz v auguste.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek