Zatvoriť

Krátke účesy do kancelárie, v ktorých zažiarite!

Do zamestnania potrebujeme elegantný a ľahko udržiavateľný účes, ktorý nás ráno nezdrží pred zrkadlom. Máme pre vás 50 tipov na nové dámske krátke účesy.

Krátke účesy do kancelárie
Krátke účesy do kancelárie, ktoré vám budú pristať a nezdržia vás ráno hodinu pred zrkadlom!

Krátke účesy do kancelárie musia byť praktické. Nechceme ráno tráviť hodinu pred zrkadlom premýšľaním a pokusmi, ako presvedčiť vlasy aby nám stáli podľa našich predstáv. Vymýšľať ráno narýchlo nový účes, v ktorom budeme vyzerať dobre – to nie je ten pravý štart dňa. Pre bežné nosenie potrebujeme taký krátky účes, ktorý nemení formu, nežehlíme si ho a zakaždým nám k tomu, aby sme dobre vyzerali, postačí ráno bežná maximálne trojminútová úprava pred zrkadlom. A práve kvôli jednoduchosti úpravy bývajú často krátke vlasy u nás žien zatracované a radšej preferujeme dlhšiu prostovlasosť. Ale ruku na srdce, kto z nás na ňu má tie správne vlasy? Radšej si nájdime vhodný krátky účes pre naše vlasy. Naša fotogaléria účesov vám predstaví krátke účesy do kancelárie, z ktorých si nemožno nevybrať!

Krátke účesy do kancelárie – pravidlá, na ktoré nezabúdajte!

  1. Dobré krátke účesy do kancelárie sa ľahko udržujú a ich úprava nám nesmie zabrať viac ako 3 minúty ranného času. Samozrejme nepočítame dni, kedy si vlasy umývame.
  2. Krátke účesy vhodné do kancelárie a zamestnania nám nesmú počas dňa degradovať. Taká, aká ráno vyrazíme von, taká a rovnako krásna a elegantná sa musíme popoludní alebo večer vrátiť späť domov.
  3. Chce to kvalitný strih. Krátke účesy potrebujú vždy ruku dobrého kaderníka. Len kvalitný kaderník zaručí, že nebudeme z nového účesu sklamaná a nebudeme musieť stále premýšľať, čo s vlasmi.
  4. Nudu rozoženie zaujímavá farba na vlasy. Nie každá z nás má vlasy vhodné pre extravagantnejší strih.
    Krátke vlasy dokáže ale ľahko oživiť a zatraktívniť pekná farba na vlasy, a to aj keď máme úplne jednoduchý zostrih či účes.
  5. Nájdite si vhodný styling, alebo si ho nechajte vybrať svojím kaderníkom. Krátke účesy sa bez kvalitného stylingu nezaobídu. Je to práve on, ktorý nám s dobrým strihom krátkeho účesu zabezpečí, že nám účes vydrží rovnaký po celý deň. Je tiež vhodnou cestou ku krátkodobej zmene. Pomocou stylingu môžeme krátke účesy rozstrapatiť alebo naopak uhladiť, vytvoriť vlnu, alebo si trebárs na svetlejšie pruhy farebným stylingom naniesť na jeden deň trochu iný farebný odtieň.
  6. Nesnažte sa krátke účesy samy upravovať. Býva to bežné, necháme sa pekne ostrihať a potom sa nám nechce do kaderníctva ísť po troch týždňoch alebo mesiaci vlasy pristrihnúť. Siahneme po nožniciach a čuduj sa svete – už to nie je ono. Vaše krátke účesy patria však do profesionálnych rúk. Najmä krátke účesy do kancelárie si nemôžu dovoliť experimenty.
  7. Nájdite si svojho kaderníka a so svojím krátkym účesom a požiadavkou na jeho pristrihnutie navštevujte vždy len jeho. Pretože čo kaderník, to iný štýl. Len váš kaderník vie, ako to s účesom myslel a vie ho vrátiť opäť do pôvodného stavu. Nový kaderník vždy znamená minimálne trochu iný účes.

Zdroj obrázkov: účesy kaderníkov a firiem, Google

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek