Kabelky z prírodných materiálov nemusia byť len pre zaryté ekologické aktivistky

Chcete byť štýlová, výnimočná a zároveň ohľaduplná k prírode? Máme pre vás tip na naozaj špecifický módny doplnok, vďaka ktorému bude váš outfit vyzerať unikátne a naozaj charakteristicky. A to zďaleka nemusíte byť zarytou ekologickou aktivistkou. Predstavíme bambusové kabelky, ktorých výroby naozaj neprinesie ujmu žiadnemu zvieratku, a pritom sú moderné a krásne. Ak teda nemáte radi kožené modely či imitácie kože alebo iné umelé materiály, táto ponuka vás určite zaujme a poteší.

Prírodné kabelky sú modernou záležitosťou a začínajú sa páčiť mnohým ženám na svete. Poďme sa spolu pozrieť na niekoľko takých zatiaľ atypických kabeliek, ktoré by sa mohli páčiť aj vám, a to aj v prípade, že ste ochrankyňou prírody. Nejde pritom o žiadne archaické modely pre staršie ročníky, ale o mladistvé kabelky s nápadom.
Kabelky z prírodných materiálov

Kabelky z prírodných materiálov sú čoraz populárnejšie.

Prírodné minikabelky na zápästie

Naozajstným hitom sú modely „náramkových“ kabeliek menších rozmerov a okrúhlych tvarov. Krásna je aj rozsiahla plejáda farieb, medzi ktoré patrí čierna, tyrkysová, červená, tehlová, ružová, svetlomodrá, tmavohnedá a zelená. Všetky tieto modely sú vyrobené z prírodnej juty. Bambusové ucho kabelky môžete buď držať v ruke, alebo ho zavesiť na zápästie. Okrem bambusového ucha má kabelka navyše aj dva bambusové kolíky pri zipse.
Prírodné minikabelky

Prírodné minikabelky na zápästie poslúžia ako kabelka aj ako bambusový náramok!

Bambusové kabelky môžu mať aj mladistvého ducha

Ako prvé modely vám ukážeme prírodné modely bambusových kabeliek. Všetky tri modely kabeliek sú vyrobené z toho istého materiálu a okrem toho, že má každá iný tvar, vyzerajú absolútne autenticky. Vybrať si môžete kabelku v tvare trojuholníkovom, obdĺžnikovom a okrúhlom. Všetky tri modely majú rovnaké okrúhle bambusové ušká.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek