Kabelky GOSHICO zdobia noty od Chopina!

Módne kufrík alebo štýlová taška na laptop s vyšitými notami Fryderyka Chopina? GOSHICO predstavuje elegantnú kolekciu ako poctu skladateľovi!
Kabelky poľskej značky GOSHICO

Kabelky poľskej značky GOSHICO zdobia vyšívané noty Fryderyka Chopina.

Tradičné ľudové motívy v modernom poňatí módnych a dizajnových tašiek sú poznávacím znamením radu ETNO poľskej značky GOSHICO. Dizajnérky mení pohľad a znovuobjavujú prvky európskej kultúry zakorenené v ľudových vzoroch. Dizajn inšpirovaný vystrihovačkami z Łowicz, kašubskými motívy, ale aj motívy gréckymi alebo perzskými, to všetko sú farebné návrhy pre ženy odvážne, ženy isté si svojím štýlom. Tentoraz našli sestry GOSHICO inšpiráciu v hudbe – pripomínajú klientkám na celom svete tvorbu Fryderyka Chopina.

Hudba je výborná inšpirácia a nevyčerpateľný zdroj umeleckej interpretácie. Modely GOSHICO z kolekcie CHOPIN sú typické „pokojnejšiou“ a „dôstojnejšiou“ estetikou ako iné moje nápady – vysvetľuje Małgorzata Kotlonek, dizajnérka GOSHICO. Šedú a čiernu plsť som spojila s jednofarebnou výšivkou ručného notového zápisu. Chcela som, aby bola celá pozornosť sústredená na vynikajúcom poľskom skladateľovi. V tomto prípade je taška určitým druhom nosiča, ktorý pripomína Chopinovo dedičstvo.

Rad GOSHICO CHOPIN sa skladá z ručne šitých modelov zo svetlo šedej a čiernej plsti ozdobených bielou alebo čiernou výšivkou s detailmi okrem iného z dreva a kože. Kufríky do ruky i na rameno, tašky na laptop aj malé kabelky s remienkom predstavujú ucelenú ponuku všetkým fanynkám autorskej módy. Kolekcia patrí do prúdu „slow fashion“ – premyslenej módy, ktorá sa nenaháňajú za trendmi, a ktorá nesie univerzálne hodnoty.

Zdroj obrázkov: GOSHICO

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek