Garnier predstavuje nový ošetrujúci dezodorant NEO

Pokožka v  podpazuší patrí k najcitlivejším partiám na celom tele a je veľmi náchylná na podráždenie. Napriek tomu ju každý deň namáhame a vystavujeme ju agresívnym vonkajším podnetom od holenia až po používanie dezodorantov. Tomu je však koniec! Garnier predstavuje NEO – nový rad dezodorantov s obsahom dry cream: unikátnej kombinácie antiperspiračných látok a starostlivého krému, ktorá okamžite zasychá, nezanecháva škvrny a chráni pokožku po dobu 48 hodín.

Dezodoranty Garnier Neo

Nová éra dezodorantov Garnier NEO sľubuje pokožke dodať špeciálnu ochranu, ktorú potrebuje. Spojením antiperspiračných účinkov a technológie na ochranu pokožky vznikol tzv dry-cream, ktorý sa svojím zložením i účinkami výrazne odlišuje od doterajších dezodorantov, roll-on a sprejov. Krémový dezodorant okrem antiperspiračných látok a prírodných minerálov obsahuje aj voskové kryštáliky a zvláčňujúce oleje, ktoré chránia jemnú pokožku v podpazuší pred extrémnou záťažou a zanechávajú ju zamatovo hebkú.

Ďalšou výhodou dezodorantov Garnier NEO je aj patentovaný aplikátor, s ktorým stačí jednoduchým pohybom naniesť menšie množstvo krému. Ten sa okamžite vstrebe a nezanechá žiadne mastné stopy alebo škvrny.

Ošetrujúce dezodoranty Garnier Neo

Objavte novú éru dezodorantov Garnier NEO, ktoré sľubujú:

  • vstrebávať sa dvakrát rýchlejšie ako roll-on,
  • 10% chrániť pokožku po dobu 48h,
  • 80% aktívnych látok na ochranu pokožky,
  • o 34% jemnejšie podpazušie,
  • patentovaný hygienický aplikátor.

Doporučená maloobchodná cena Garnier NEO dezodorant: 3,49 €

Zdroj obrázkov: Garnier

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek