Emporio Armani vie, že každé prsia potrebujú inú podprsenku!

Kúpiť kvalitnú podprsenku nie je zas taký problém. Ale ak sa rozhodnete zaobstarať si kvalitnú push-up podprsenku alebo podprsenku, ktorá vám pomocou gélových výplní pomôže zdvihnúť nielen prsia, ale aj sebavedomie, je to už horšie. Nie každý strih sedí, nie vždy cena zodpovedá kvalite. Úplne sa do slepej uličky dostanete vo chvíli, keď sa rozhodnete zaobstarať si kvalitnú a prsia tvarujúcu podprsenku v bavlnenom prevedení.

Ak sa obliekate športovo, alebo potrebujete podprsenku skutočne pre šport, ak preferujete bavlnenú spodnú bielizeň pred tou z umelých vlákien a súčasne hľadáte kvalitné vystužené podprsenky perfektne tvarujúce poprsie a držiace tvar, nahľadáte sa. No vaše prianie nie je neuskutočniteľné! Aktuálna kolekcia dámskeho spodného prádla Emporio Armani ponúka presne to, čo hľadáte – pohodlie a komfort bavlny kombinovaný s najlepšími a najefektívnejšími strihmi na tvarovanie poprsia.

Vďaka možnosti kombinovať farebne podprsenky s nohavičkami alebo tangami, s tričkami a tielkami, môžete túto bielizeň smelo využiť na bežné nosenie do práce alebo do školy, pre voľný čas, priamo pre šport v posilňovni či k iným športom, alebo v ňom môžete pokojne spať. Bavlnu ako materiál zatiaľ nič neprekonalo a hoci sa presadzujú moderné vlákna, bavlna je jednoducho bavlna. Oblečenie Emporio Armani v kolekcii má optimálne zloženie 95% bavlny a 5% elastanu pre lepšie udržanie tvaru aj pri celodennom nosení a ako ochrana tvaru pri pravidelnom praní.

Kúzlenie s farbami a vzormi

Aktuálna kolekcia Emporio Armani vyniká nielen strihmi a materiálom. Prekvapí vás tiež farby. Skvostnú fialovú a ružovú, dopĺňa neutrálna a praktická šedá a čierna farba. Vybrané modely nájdete aj v ďalších farbách.

Okúzľujúci je potom tiež pruhovaný model podprsenky alebo podprsenky v push-up prevedení so šortkovými nohavičkami. Bielu spodnú bielizeň zdobia jemné tmavomodré pruhy a bielizeň tak dostáva atraktívny námornícky look.

Zvodné a súčasne roztomilé, ale predovšetkým ultra moderné je čierne spodné prádlo s vanilkovo krémovými bodkami a čipkou. Tvarovo zaujímavo riešenú podprsenku dopĺňajú tangá s čipkou.

Kurz Emporio Armani pre krásne a väčšie prsia

Podprsenka má niekoľko funkcií, ale každá z nás, ktorá si potrpí na dobrom vzhľade vie, že to, čo predovšetkým dokáže, je dať našim prsiam dokonalý tvar. Vďaka push-up strihom a rôznym vypchávkach nemusíme s menšími, alebo nie práve najpevnejším prsiami utekať na plastiku. Navyše zatiaľ čo kvalitnú podprsenku kúpime za zhruba 1000 korún, plastická operácia stojí desaťtisíce. Keby teda obchodníci u kvalitných „zdvíhačiek“ uvádzali Zľava 97%, neklamali by.

Vy, ktoré hľadáte podprsenky formujúce poprsie, oceníte predovšetkým tri:  plunge bras – čiže podprsenku pre dokonalý dekolt, push-up podprsenku – čiže podprsenku pre dokonalé nadvihnutie poprsia a ultra push-up podprsenku s extra gélom – ktorá prsia nielen zvodne zdvihne, ale tiež im ešte viac pridá na objeme.

Plunge bras je podprsenka, ktorej sa hovorí podprsenka pre hlboké výstrihy. S každými prsiami vie urobiť zázrak a vytvoriť unikátne zvodný a hlboký dekolt s exotickou priehlbinou. Vďaka svojmu strihu a pevnejšiemu zošití medzi košíkmi prsia pritiahne k sebe, samozrejme bez straty pohodlia, a dodá im objem aj tvar Je menej známa, ako pushupka, ale určite by vo vašom šatníku nemala chýbať. Potrebujete ju k tričku s V výstrihom, k svetríkom a pulovrom do V, blúzkam aj šatám s hlbokými výstrihmi.

Push-up podprsenka urobila revolúciu v spodnom prádle. Pomocou správnych výplní a v prípade kvalitných značiek, akou je Emporio Armani, najmä vďaka svojmu tvaru, dokáže prsia nadvihnúť a vyformovať do exotického tvaru a veľkosti. Košíčky sú zošité menej pevne ako u Plunge podprsenky, takže prsia majú o niečo väčšiu voľnosť.

Ultra Push-up Extra gél je ďalšou podprsenkou z kolekcie Emporio Armani, ktorá poskytuje k push-up efektu ešte ďalšiu pridanú hodnotu. Gélové prevedenie výplne podprsenky dokáže objemu pŕs ešte viac pridať. Nosenie gélové podprsenky je navyše veľmi príjemné. Košíčky sú mäkké a aj na dotyk je táto podprsenka rovnako mäkká, ako skutočné prsia. Ak bojujete s menším poprsím, je práve Ultra Push-up Extra gél podprsenka od Emporio Armani pre vás tým pravým.

Zlaďte si farebne nohavičky, podprsenku aj tričko!

Podprsenky z kolekcie Emporio Armani, ale aj tričká alebo tielka, môžete farebne dokonale doladiť s nohavičkami. Nohavičky sú v rovnakých farbách, ako tričká, tielka a podprsenky, ale môžete sa tiež trochu vyhrať a napríklad bielu podprsenku s tmavomodrými prúžkami doladiť tmavomodrými nohavičkami. Vyhrať sa môžete aj s odtieňmi ružovej a tmavšie topy kombinovať napríklad so svetlejšími nohavičkami.

Tip Moda.sk: Vždy si k podprsenke kúpte viac nohavičiek!

Zdroj obrázkov: DESSUE

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek