Conversky teraz zdobia cik-cak čmáranice od Missoni

Kultové tenisky conversky a talianska značka Missoni našli spoločnú reč a vytvorili tenisky s unikátnymi cik-cak vzormi! Kúpte si ich!

Nové Converse s cik-cak vzormi nie sú síce žiadne „číňanky“ za drobné z tržnice, ale napriek tomu nie sú nedostupné, a dokonca je to spôsob, ako do svojho šatníka, dostať luxus menom Missoni, ktorý je inak v úplne inej cenovej skupine. Nové tenisky Converse z kolekcie Converse x Missoni si môžete zaobstarať od 85 $ za nízke až po 100 $ za členkové. Tieto topánky patria do série Converse Chuck Taylor a sú výsledkom spolupráce značky Converse s talianskym módnym domom Missoni, ktorá nie je žiadnou novinkou, a ktorá vznikla už v roku 2010.

členkové konversky vo fialovej farbe
Conversky Missoni s cik-cak vzormi: členkové konversky vo fialovej farbe z kolekcie Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.
čiernobiele nízke tenisky
Conversky Missoni s cik-cak vzormi: čiernobiele nízke tenisky konversky z kolekcie Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.
čiernobiele členkové konversky
Conversky Missoni s cik-cak vzormi: čiernobiele členkové konversky z kolekcie Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.
Conversky Missoni s cik-cak vzormi: multifarebné nízke konversky z kolekcie Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.
zelené nízke konversky
Conversky Missoni s cik-cak vzormi: zelené nízke konversky z kolekcie Converse x Missoni Chuck Taylor All Star.

Converse – to je kult. Kult mladistvosti, ktorý, prekvapivo, nie je módou posledných rokov, ale dlhých desaťročí. Pamätám si na svoje „číňanky“ – je to už skutočne dávno, a to som ešte o pravom pôvode skvelého dizajnu Converse nemala ani tušenie. Plátené tenisky Converse sa dožili dneška a pre mnohých sú stále srdcovou záležitosťou. A aj keď nie ste na značky, lodičky a LV kabelky, Missoni Converse by ste si nemali nechať ujsť.

Converse s cik-cak vzormi v Missoni navrhli  v skutočnosti k svojim vlastným kolekciám oblečenia!

Cik-cak vzory nie sú pre Missoni žiadnou novinkou. Jej predovšetkým úpletová a pletená móda je cik-cak vzormi priam povestná. Stačí si spomenúť, napríklad na spoluprácu Missoni s firmou Lindex, pre ktorú vytvorila dizajnovú kolekciu postavenú práve na cik-cak (v angličtine: zik-zak) vzoroch. Ale to by ešte nebolo dôkazom posadnutosti Missoni týmto vzorom. Pozrite sa na posledné kolekcie značky Missoni a pochopíte. Tak ako kolekcia Resort 2015, aj kolekcia RTW jeseň/zima 2014/15 stavia, okrem iného, práve na tieto vzory. Converse s cik-cak vzormi potom úplne dokonale zapadajú do dizajnového konceptu značky. A aj keď nebudete investovať do drahej módy Missoni, kúpte si aspoň svoje cik-cak kultové Converse!

Modelky v šatách Missoni s cik-cak vzormi
Cik-cak vzory Missoni miluje – tento rok je značka nenamaľovala len na conversky, ale aj na svoje kolekcie.
Modelky v šatách Missoni s cik-cak vzormi
Zdroj obrázkov: Converse x Missoni

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek