Čipkované topánky a krajkové lodičky vedia čarovať s outfitmi – luxusné robia ešte luxusnejším a obyčajné extravagantným!

Lodičky z čipky sú topánky, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Tento rok na jar a v lete síce bude čipka na oblečení pomaly ustupovať špeciálnym perforovaným materiálom a na jeseň potom háčkovaným trendom pripomínajúcim čipku, čipkované lodičky však dobre doladíte s každým týmto kúskom – vrátane svojej zbierky čipkovaných kúskov oblečenia. Navyše popravde, oblečenia z čipky nebude v módnych butikoch v tejto sezóne zas tak málo. Stačí sa pozrieť napríklad na Takko Fashion.

Čipkované lodičky vyzerajú úchvatne. Pristane im to síce v každej farbe, ale zatiaľ čo biela alebo nude farba čipkovaných lodičiek je vhodná skôr na svadbu, pre nás sú trendom jari a leta 2014 predovšetkým čierne čipkované lodičky. Tie na pokožke alebo telových pančuchách nechajú skvostne vyniknú čipku a našim nohám doprajú nielen luxusný vzhľad, ale aj vzdušnosť. Čipkované lodičky tak aj vo forme uzatvorenej topánky môžete nosiť smelo aj v najhorúcejších dňoch leta.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek