Choďte s kožou von: Odhalená podprsenka vôbec nemusí pôsobiť lacno

Na akciu módnej značky Saint Laurent sa niektoré známe tváre zrejme dohodli. V modeloch odhaľujúcich spodnú bielizeň sme mohli vidieť Zoe Kravitz, Zoe Saldanu, Scarlett Johansson aj Lily James. Vyzerá to, že sa vďaka nim zviditeľnil trend, ktorý bude v teplejších dňoch na výslní.

„Exposed bra“, ako znie trend v anglicky hovoriacich krajinách ukazuje odvážne modely, ktorým dominuje podprsenka. Ak sa vám to zdá moc, rafinovanosť je to, čo trend urobí nie lacným, ale naopak, mega trendy. Stačí sa trocha pohrať a v prvom rade si vybrať ten správny model podprsenky.

Skvele padnúca

Aby ste mohli dostať podprsenku spod trička von, musíte mať model, ktorý vám bude perfektne sedieť a nebude sa vám nikde zarezávať ani odstávať. O výbere podprsenky sme písali aj na stránke moda.sk.

Už v 90. rokoch a na začiatku nového milénia sme mohli vnímať trend odhaleného spodného prádla, a to prostredníctvom seriálu Sex v meste. Sarah Jessica Parker v úlohe Carrie Bradshaw si šaty s vykukajúcou podprsenkou vzala večer do mesta, aby pôsobila sexi a zbalila budúceho manžela. Jej odvaha však nekončila ani pri denných outfitoch, do ktorých rafinovane zaradila podprsenku. Dnes trend môžeme vnímať v bežných denných hodinách čoraz viac.

S blúzkou

Aj pri tomto jarnom trende môže byť dominantným kúskom košeľa či blúzka, pod ktorú podprsenku nakombinujte. Jednoduchá biela košeľa bude s podprsenkou pôsobiť mega štýlovo. Vyberajte zaujímavý a rafinovaný model spodnej bielizne. Žiadúca je čipa či korzetové modely. Pozor!  Kombinujte bielu košeľu s rovnakou farbou podprsenky, prípadne s béžovou. Kombinácia bielej košele a čiernej podprsenky môže v tomto prípade pôsobiť lacno.

Pri večernom outfite sa však fantázii ani odvahe medze nekladú. V tomto prípade sa nemusíme báť kombinovať ani čiernu s bielou v rôznych variáciách. Vždy výstrih aj strih vyberajte s ohľadom na prostredie, kde pôjdete. Iná je práca, iný večierok. Bielizeň môže vykúkať z výstrihu či z ramienka, ale môže byť vidieť len pod priesvitným topom.

Zdroj inšpirácie: Pinterest

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek