Buďte trendy aj daždi: Táto nepremokavá móda si vás získa

Nevyspitatelné jarné počasie si často vyžiada daň na našej móde. Namiesto toho, aby ste v týchto dňoch nosili štýlové koženkové bundičky a jarné šaty a sukne, musíte siahnuť po nepremokavých kabátoch, ktoré sú skôr praktické ako štýlové.  

Aj tento módny kúsok však vie byť poriadne trendy. Ide síce o nevyhnutnú časť odevu, keď zrovna prší, no môžete aj taký pršiplášť pokojne povýšiť na vyšší módny kúsok. Ak si pod týmto pojmom predstavíte žltý alebo transparentný plášť na jedno použitie, ste dosť pozadu.

Štýlové aj účelné 

Aj vďaka pandémii Covid-19 sa móda z nevyhnutného povýšila na trendy. Kúsky, ktoré boli predtým len nevyhnutnou súčasťou našej občasnej výbavy, sú dnes trendy kúskom. Z nepremokavých kabátov sa spravil kúsok, ktorý dotvorí aj inak nudný outfit. Plášť či kabát odolný voči dažďu totiž môže byť veľmi trendy.

Ak máte chuť vziať si svoje obľúbené kvetované šaty či súknu a k tomu ľahkú blúzku, no počasie vám to už niekoľko týždňov nedovoľuje, nezúfajte. Aby váš outfit vynikol, vyberte si transparentný plášť, ktorý nechá váš outfit vyniknúť v celej kráse, akurát ho urobí praktickým do nevhodného počasia.

Ak nie ste fanúšikom transparentnosti, siahnite po klasických kabátoch, avšak v trendy farbách či kvalitných materiáloch, ktoré vydržia hocijaké nepriaznivé počasie. Nepremokavé kabáty už dávno nie sú len športovou a ležérnou záležitosťou do hôr či na prechádzku do lesa, ale taktiež dokážu ozvláštniť aj nudný outfit.

Do ruky 

Ak ste fanúšikom tradičných dáždnikov, radšej ako kabátov, siahnite po výrazných kúskoch, s ktorými sa v meste nestratíte. Možno ste netušili, že aj tie je potrebné zladiť s outfitom. Skutočné trendy maniačky majú niekoľko rôznych kúskov v rozličných farbách či vzoroch.

 

Zdroj snímok: Unsplash.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek