Armani Code Ice – ležérny kód zvodnosti pre mužov

Code … Kód. Jediné slovo. Príznačný názov pre osobitý štýl Armani. Mať „kód“ pre Giorgia Armaniho znamená zvoliť si eleganciu, modernosť, rafinovanosť a jednoduchosť. Od júna má Armani Code taktiež nový „ľadový“ akcent – do predaja prišla nová pánska vôňa Armani Code Ice.

Armani Code – kód zvodnosti

Muž Code – muž s neodolateľnou príťažlivosťou. Silná, prirodzene očarujúca osobnosť, ktorá k sebe priťahuje pozornosť. Disponuje vrodenou sebadôverou a maximálnou eleganciou, zvádza svojou očarujúcou prítomnosťou a charizmou, zanecháva po sebe vo vzduchu zmyselnú stopu. Je nezabudnuteľný. To je posolstvo, ktoré sa vôňa Armani Code snaží vyslať k nám mužom a presvedčiť nás, aby sa stala súčasťou nášho životného štýlu.

Vôňa Armani Code stelesňuje predstavu klasickej vône s novým moderným výkladom. Táto vôňa v sebe nesie atmosféru nadčasovosti, napriek tomu je jedinečná. Opiera sa o prvky tradičných pánskych kolínskych, vnáša do nich ale aj nové stopy la Giorgio Armani. Drevité orientálne tóny sa miešajú so semienkom tonky, svetlým tabakom a guajakovým drevom.
Muž Code parfum

Muž Code – muž s neodolateľnou príťažlivosťou

Armani Code Ice – elegancia aj bez smokingu

Armani Code Ice je nový odtieň zvodnosti pre mužov Code, ktorý vymenil smoking za šedý oblek alebo dokonca biele tričko. Ide o silnú a intenzívne sviežu kolínsku, ktorá vypĺňa vzduch a zanecháva v ňom nesmierne príťažlivú vonnú stopu pre každého, kto sa za ňou bude chcieť pustiť a znova si privoňať.

V dokonalej harmónii s pôvodnou vôňou Armani Code prestupuje orientálny a aromatický aspekt Code Ice vzduch úchvatnou zmyselnou vôňou, ktorú navrhol Alberto Morillas, parfumérsky majster zo slávneho štúdia Firmenich. K tejto záplave adrenalínu sa pridáva explózia sviežosti, ktorá umocňuje celok. Rezké citrusové tóny Armani Code Ice sa kombinujú so sladkým korením, ktoré sa miešajú so silne aromatickými drevami. Citrón, muškátová šalvia a semienko tonky sa spájajú v jediný celok, ktorý vyzdvihuje a posilňuje mätová aróma.

Armani Code Ice je nenútene elegantná verzia rovnakého štýlu, ako vôňa Armani Code. Legendárna fľaštička je inšpirovaná slávnym smokingovým sakom Armani ponúkajúcim čisté maskulínne línie, ktoré nachádzajú novy výklad v kovovo šedej farbe zvýrazňujúcej sviežu stránku tejto novej vône.

Dátum uvedenia: jún 2014

Odporúčaná cena:

Code Ice 50 ml: 60 Eur
Code Ice 75 ml:76 Eur

Armani Code Ultimate – do tretice

Pri predstavovaní novinky Armani Code Ice a tiež filozofie pôvodnej vône Armani Code by sme nemali do tretice zabudnúť na úspešnú pánsku vôňu Armani Code Ultimate. Keď súmrak odovzdáva svoju vládu noci, nadobúda Code na intenzite a ukazuje novú stránku svojej osobnosti: Code Ultimate. Kožená orientálna vôňa Armani Code Ultimate doslova zaplavuje zmysly excentrickým kontrastom. Jeho ľahké citrusové nóty predstavujú komplexný charakter vône. Sladký a aromatický badyán zase zvýrazňuje vôňu dreva, ktorá sa mieša s kožou a ambrou.

Armani Code – 10 rokov zvodnosti a príbeh posadnutosti

Armani Code tvorí už desať rokov mimoriadne úspešnú časť histórie vôní Giorgio Armani. Pre novú reklamnú kampaň sa špecialisti Giorgio Armani prvýkrát rozhodli využiť tvár hollywoodske hviezdy Chrisa Pinea, ktorý skvele zastupuje prirodzenú eleganciu a charizma nestarnúceho zvodcu. Hlboké modré oči, vrodený štýl a očarujúce úsmev z neho robia ideálneho predstaviteľa fascinujúceho muža Code, ktorý vyniká „magnetickými šarmom“. Predstavuje perfektnú kombináciu mužnej elegancie a hollywoodskeho pôvabu.

V okázalej atmosfére Los Angeles plnej kontrastov hľadal režisér Andrew Dominik inšpiráciu pre stvárnenie štýlu Armani, ktorý chcel ukázať vo svojom novom filme. Rafinované kulisy, súčasná architektúra, elegantné línie. Film rozpráva príbeh stretnutia muža a ženy, ktorí sa míňajú v otočných dverách. Žena sa na muža pozrie, má dojem, že ho vidí všade, a nemôže myslieť na nič iné, len na neho.

Pod dohľadom hlavného kameramana Daria Khondjiho zvýrazňuje elektrizujúce modré svetlo unikátne pnutie tohto nestáleho, ale okúzľujúceho okamihu. Žena sleduje, ako muž odchádza. Vôňa jeho parfumu ešte chvíľku visí vo vzduchu ako prísľub. Vyžaruje z neho nezabudnuteľný štýl a očarujúci šarm. Potom ho uvidí. Chytá ho pohľadom, sprevádza ho očami. Náhle má pocit, že ho vidí úplne všade. Stále. Stáva sa z neho posadnutosť. Z mysle stále nedokáže vypudiť tú tvár ani parfum, neznámy muž s ňou zostáva navždy. Ľudia, ktoré vidí na ulici, sa podobajú jemu. Je nezabudnuteľný.

Zdroj obrázkov: Armanibeauty.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek