Ako nosiť vesty? Povýšte doplnok outfitu na jeho základ

Móda sa neustále vyvíja a napreduje. Aj vesty, ktoré sa nosievali ako doplnková časť outfitu sú dnes jeho hlavnou zložkou.

Vesty boli vždy dôležitou súčasťou outfitu. Už v minulosti ich nosili muži ako komplet k obleku. Z pôvodne mužského kúsku za stal ženský trend, ktorý neustále napreduje. Dnes vidíte vesty nie len ako súčasť odievania, ale aj ako jeho základný kúsok.

Namiesto šiat

Vesty dnes môžete vidieť nosené miesto šiat. Keďže je to jesenný a zimný kúsok, praktické je vziať si pod ne rolák, dlhé tričko a na spodok pančuchy alebo legíny. Nemusíte sa báť legín, ak na ne nemáte postavu, vesta zakryje všetko, čo vás trápi.

Tento kúsok môžete doplniť opaskom, ktorý k roláku vyzerá veľmi štýlovo. Nemusíte sa trápiť ďalšími doplnkami, výrazný opasok skvele vynikne. Pri výbere vestových šiat voľte obtiahnuté modely, voľné kombinujte ideálne s košeľou.

Pohrajte sa s materiálmi

Pri materiáloch sa nebojte hrať s rôznymi. Nie len svetrovina, ale aj obleková látka je veľmi trendy. Tú nemusíte nutne kombinovať ako súčasť kompletu – so sakom, sukňou či nohavicami – ale pokojne s jeansami a nakombinovať štýlový mestský outfit.

Aj samotná vesta môže byť nositeľná ako top – ideálne bez podprsenky zvoliť tento kúsok ako večernú časť odevu. Nemusíte sa báť, vesta zakryje všetko, čo má.

2 v 1

Čoraz viac trendy je kombinovanie dvoch rôznych odevov. Spojenie vesty a roláka je vyšší štýlový level. Nebojte sa, že budete vyzerať futuristicky. K trendu voľte už len základné kúsky – tričko s dlhým rukávom, koženku a jeansy alebo koženkové nohavice.

Pri farbe vesty sa držte základnej škály – béžová, biela, čierna, hnedá, sivá, prípadne choďte do ružovej, lebo od leta napreduje farba vďaka kultovej Barbie.

Zdroj fotografií: Pinterest

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek