Ako na vkusné outfity s vianočným svetrom?

Keďže sa nám pomaly, ale iste blíži deň vianočných svetrov, rozhodli sme sa vám pripraviť sprievodcu stajlingovými trikmi, ako zladiť tento sviatočný kúsok do dokonalého outfitu. Je jedno, či dokončujete posledné tohtoročné pracovné úlohy v kancelárii, alebo žúrujete s kolegami na vianočnej párty. Naozaj je možné skombinovať veselý sveter vo veľkom štýle. Ako?

ukážka rôznych outfitov s vianočným svetrom
Kombinovanie vianočného svetra do štýlového outfitu je jednoduché!

Aby sme dosiahli sofistikovaný elegantný look, k bláznivému vianočnému svetru sa bude najviac hodiť jednofarebná plisovaná midi sukňa, ideálne v metalickom odtieni. Spredu do nej nezabudnite sveter zastrčiť, aby sa naznačila línia pásu. Vhodné je tiež doladiť outfit tzv. sock boots, čiže ponožkovými kotníkovými čižmami.

Ak je sveter huňatý a dostatočne dlhý, resp. overzise strihu, oblečte si na seba legíny s koženým efektom. Pohodlný a uvoľnený outfit skompletizujte teplučkými UGG čižmami s kožušinovým vnútrom. Ak predsalen preferujete sukňu, ale vaša postava je drobná, prípadne chcete vyskúšať sviežu dievčenskú kombináciu, namiesto midi sukne stavte na kratšiu dĺžku. Chutný styling zavŕšte over-the-knee čižmami, ktoré udržia v teple aj vaše kolená.

Ja osobne si rada užívam sviatočnú náladu obliekaním veselého svetra, avšak to nemusí znamenať, že musím vyzerať ako chodiaci vianočný stromček. Preto dávam prednosť svetrom s neutrálnym základom – sivým, bielym či béžovým s drobnými sviatočnými nápismi alebo milými sobmi. Takýto „kľudný“ vianočný sveter je možné zladiť veľmi jednoducho.

Napríklad ho môžete nakombinovať k s elegantnými nohavicami populárneho kockovaného strihu. Ak chcete pridať trochu farby, vyskúšajte tradičné červeno-zelené káro. Ďaľším spôsobom ako sa vyhnúť infantilnému vianočnému outfitu je obliecť si potrhané denimové nohavice. V prípade potreby si pod ne oblečte pančušky kvôli chladu.

Verím, že som vás inšpirovala a váš vianočný sveter vyvetráte vo veľkom štýle!

Majte krásny december!

Zuzana

Zdroj obrázkov: pinterest.com

[simple-author-box]

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek