Adrien Brody – herec s obrovskou dávkou šarmu

Nadaný, mladý a krásny herec Adrien Brody nie je umelcom len v oblasti filmu, ale perfektne sa vyzná aj v oblasti módy. Pre hollywoodskeho herca je to temer povinnosť. Adrien sa jej zhostil s noblesou.

Adrien Brody s kolegyňou

Adrien v sebe už od mlada nachádzal záujem o divadlo. Pre priateľov a rodinu to bol skvelý zabávač, ktorý je neustále stredobodom pozornosti. S herectvom teda začal veľmi skoro, a preto teraz v tak mladom veku má za sebou sľubnú kariéru a bohatú filmografiu.

Najväčším úspechom je zlatá soška Oscara za hlavnú hereckú úlohu vo filme Pianista od Romana Polanského. Stelesnil v ňom poľského Žida, ktorý sa počas vojny ukrýva pred nacistami v okupovanej Varšave.

V priebehu natáčania musel Adrien schudnúť dvadsať kíl. Za celý deň si mohol dovoliť len vajce, kúsok tuniaka a listovú zeleninu.

Toto natáčanie vraj pre neho bolo tým najnáročnejším a keď mu v jednej zo záverečných scén nemecký vojak podal kúsok chleba, od hladu sa rozplakal ako malý chlapec. Adrien ide ale do všetkého bezhlavo a s plným nasadením, čo je na konečnom výsledku vždy poznať.

Adrien Brody na červenom koberci

Jeho úspešná filmová dráha so sebou nesie množstvo účastí na hollywoodských večierkoch, promenád po červenom koberci a tisíce fotografií všadeprítomných paparazzov. Adrien si ale pozornosť verejnosti užíva. Pri udeľovaní cien volí elegantný čierny oblek s bielou košeľou a lakované poltopánky, cez čelo mu padá dlhá ofina tmavých vlasov s veľkou dávkou lesku. Účes Adrien mení málokedy. Udržuje si krátky zostrih s dlhými prameňmi na temene hlavy.

V súkromí volí omnoho športovejšie oblečenie než na verejnosti. Adrien v sebe skrýva mužný šarm, silu aj krehkosť dohromady. Postavu si udržiava športom, na rukách má vypracované svaly. Preto vyzerá skvele ako v športovom a elegantnom oblečení, tak aj v oblečení rockera.

Obľúbil si džínsy, voľné košele, športové tričká. Nebojí sa ani takých výstredných kúskov, ako je ružový sveter. Avšak aj takúto extravaganciu vie vhodne skombinovať. Perfektne mu sedí kožená bunda s army šiltovkou. A práve šiltovky alebo zafarbené okuliare sú pre neho bežnými doplnkami.

Zdroj obrázkov: Style.com

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek