Móda pre deti a bábätká

Späť

Pre bábätká

Bábätká majú veľmi jemnú pokožku a aj trochu drsnejšia látka im môže uškodiť. Vyhnite sa preto syntetickým materiálom či pichľavej vlne. Najlepšou voľbou je bio bavlna, ktorá neobsahuje škodlivé chemikálie, farbivá ani čiastočky z postrekov.

Pre škôlkárov

Ak váš drobec navštevuje 5 dní v týždni škôlku, určite siahnite po praktických kúskoch. Na jeseň sú to gumené čižmy a pršiplášť, na hranie miesto riflí jednoznačne legíny či tepláky, na jar softshellová bunda pre chlapcov a pre dievčatá veselá parka.

Pre malých školákov

Ak máte doma budúceho prváčika, jeho výber oblečenia sa príliš nelíši od toho, čo nosil v škôlke. Avšak na telesnú výchovu mu zaobstarajte kvalitné bežecké topánky, (najčastejšie) biele tričko a tepláky alebo dievčatám legíny.

Pre veľkých školákov

Naopak, ak nastupuje na druhý stupeň, už viac vníma, kto má čo oblečené, preto pomaličky upúšťajte od zvieratiek a prejdite ku jednoduchým vzorom či nápisom. Široká škála farieb je vítaná neustále, no so Spider-manom už asi nepochodíte.

Pre veľké školáčky

Keďže dievčatá dospievajú rýchlejšie, mnohokrát si samy určia, čo áno a čo nie. Samozrejmosťou pre ne sú skinny džínsy, prechodná bunda, mikiny, tričká a štýlové tenisky. Limitujte jedine dĺžku sukne a veľkosť výstrihu, s ostatným si poradia.
Ďalej
Veľkosť
Obchod

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek