Šaty na párty

Späť

Zažiarte!

Kľúčom k celkovo elegantnému párty vzhľadu je pridanie trblietok. Ak si obliekate flitrové šaty, šperky udržujte na minime. No a jednoduchším, jednofarebným šatám dodáte ligot práve šperkami.

Kombinujte, no neprekombinujte

Keď vyberáte outfit na párty, mali by ste sa snažiť vyhnúť veľkému množstvu detailov. Napríklad šaty s výrazným prvkom nekombinujte s veľkými náušnicami, alebo výraznými topánkami. Hodia sa tu skôr malé náušnice vo farbe, ktorá zvýrazní kľúčovú farbu šiat.

Zohľadnite postavu

Pri výbere šiat na party sa zamerajte na tú časť tela, na ktorú ste najviac hrdá a snažte s ju čo najviac zvýrazniť. Takisto dbajte na to, aby ste zohľadnili vaše proporcie. Napríklad, nie každý materiál vyzerá dobre na každej postave. Ak ste plnoštíhla, nevyberajte si veľmi komplikovaný strih šiat s väčším množstvom látky. Malé ženy by sa zasa mali držať ďalej od nadrozmerných šiat, takisto ako vysoké ženy by sa mali vyvarovať ultra mini šatám, alebo malým šperkom.

Vyvážený kontrast

Vytváranie celkového vzhľadu by nemalo byť o ladení jednej farby. Napríklad sýtočervená kabelka by sa nemala nosiť so sýtočervenými topánkami. Namiesto toho by ste sa mali zamerať na kontrast, alebo používať doplnky na zvýraznenie rôznych farieb na oblečení. Vyvážený vzhľad by ste mali vytvoriť rôznymi farbami a energiami, ktoré budú fungovať ako elegantný celok.

Koktejlky

Každá žena by mala mať vo svojom šatníku výber koktejlových šiat pre zvláštne príležitosti. Existuje veľa štýlov, z ktorých si môžete vybrať, ale nie všetky koktejlové šaty budú vyhovovať vašej postave. Kľúčom k nájdeniu šiat, ktoré sa hodia k vašej postave, je hľadať také, ktoré vytvoria siluetu presýpacích hodín tým, že rovnomerne vyvažujú vaše proporcie a odpútajú pozornosť od oblastí, ktoré nechcete zdôrazniť.
Ďalej
Šaty na párty

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek