Nedbalá elegancia z H&M chce osloviť mladých mužov

Módny štylista Tom Stubbs, pracujúci pre módny dom H&M, vám v ukážkovom videu vnútri článku predvedie tri outfity pre mladých mužov. Nakombinovali je ako ináč z oblečenia pre mužov z poslednej kolekcie H&M a aj keď nepredstavuje nič svetoborného, pár dobrých nápadov som pre vás v predstavenej trojici nápadov objavil.

Mladistvá elegancia HM 3krát inak.
Mladistvá elegancia H&M 3-krát inak.

Štylista Tom Stubbs párkrát zalovil medzi vešiakmi a párkrát poslal modela do kabínky navliecť na seba kombináciu kúskov oblečenia, ktoré mu vybral. Nič nové pod slnkom nevymyslel, ale pár dobrých postrehov pre tých z vás, ktorí sa s módou trápite rád vypichnem.

Ak chcete vyzerať elegantne, ale nie zas ako „business panák“, skúste jednoduché odľahčenie obleku pomocou roláku a farebne „nezosúladených topánok“. Klasický dobre strihnutý oblek s vestou a sakom dopĺnte kvalitným vlneným rolákom – bohužiaľ bude možno trochu hrýzť. Oblek nezabudnite doplniť hodvábnou vreckovkou, ako by ste sa chystali pochovať svoju slobodu. A topánky v žiadnom prípade neleštite, ani sa ich nesnažte farebne zladiť s oblekom. Jednoducho skúste nejaké „úplne mimo“. Získate crazy mladistvo-elegantný look v štýle módnej jeseni H&M.

VIDEO: Mladistvá elegancia z H&M na jeseň a zimu 2011/2012

Ďalší predstavený outfit sa pohráva s eleganciou šály k peknému tri čtvrťovému kabátu. Čo ale zaujme najviac, je výrazne oranžové podšitie goliera kabátu. No povedzte, nebola by škoda nenosiť ho zdvihnutý ako inšpektor Clouseau?

Ani posledná ukážka nedbalej elegancie nie je ničím novým pod slnkom. Opäť ide iba o miešanie štýlov. Ale povedzte, mali by ste k tomu odvahu, keby vám niekto netvrdil, že je to „in“? Čierne oblekové sako dopĺnte čiernymi skinny džínsami (to sú tie úzke na telo) a na nohy tentoraz obujte parádne čierne lakovky lesknúce sa tak, že oslníte aj auta na križovatke! Biela usadlá košeľa je nepostrádateľnou súčasťou tohto outfitu.

Zdroj obrázkov a videa: Barracuda Film & TV

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek