Avon pochod za dobrú vec. Čo nás čaká tento rok?

Čo chystáte na druhú júnovú nedeľu? V Avon pochode nejde iba o možnosť stráviť príjemný víkendový deň s rodinou či priateľmi v okolí bratislavského hradu a v uliciach hlavného mesta. Na svoje si príde zástupca každej vekovej kategórie. Pripravený je nielen kreatívny program pre najmenších, ale aj „zábava festivalového typu“ pre násťročných. A záverom, čo by to bolo za Avon akciu, ak by chýbal beauty kútik pre najzarytejšie parádnice?!

Najdôležitejším posolstvom je však podpora peknej myšlienky za zdravé prsia. V súčasnom zrýchlenom svete je ľudskosť, láskyplnosť a spolupatričnosť viac ako vzácna. Preto, ak s vami táto zmysluplná myšlienka rezonuje, neváhajte vyjadriť podporu pacientkám so zákerným ochorením, ich rodinám, ale tiež ženám, ktoré boj prehrali.

Ukážka minulých ročníkov Avon pochodu.
Ružová záplava zmysluplnosti bola počas minulých rokov
plná pozitívnej energie.

Symbolický „akt sporupatričnosti“, ktorý je vyvrcholením akcie, zostáva zaitaľ neznámy. Minulé roky to boli emotívne momenty spoločného vypustenia ružových balónov. Cieľom pochodu je tiež šíriť osvetu o samovyšetrení a prevencii proti zákernému epidologickému ochoreniu prsníkov.

Zapojiť sa do „ružového podujatia“ môžete prostredníctvom zakúpenia trička, ktoré slúži ako vstupenka na Avon pochod. Vďaka neustále narastajúcemu počtu súčastnených sa minulý rok podarilo vyzbierať do nadácie niečo cez 23 tisíc eur. K dispozícii sú nielen ružové, ale aj modré pásikavé tričká pre pánov a deti. Podujatie bude tento rok sprevádzané skladbami zvučných hudobníkov vrátane Desmodu. Moderátorského mikrofónu sa ujme Sajfa. Okrem nich stretnete aj mnoho iných známych ambasádorov Avon pochodu. Viac sa dočítate na stránke Avon Zdraveprsia.sk.

Zdroj obrázkov: avon.sk.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek