Aké budú najhorúcejšie trendy v nechtovom dizajne?

Niet nad upravené nechty a štýlový lak. Nechty sa môžu stať ozdobou samé o sebe. Miesto šperkov si na vás hneď každý všimne žiarivé a upravené nechty, ktoré dotvoria hocijaký nudný outfit. Aké trendy ovládnu zvyšok tohto roka?

Trendy sa neustále menia, aj keď to v prípade nechtov až tak neplatí, aj pri nich je fajn, ak ste v kurze. Hlavne, ak si nechty dávate upraviť v salóne, kde vám ich spravia na požiadanie a podľa aktuálnych trendov. Tieto vám učíte nemôžu uniknúť.

Trend, ktorý ovládol nielen módu

„Old money“ je štýlom, ktorý od sklonku minulého roka uchvacuje módny priemysel. Tento módny skvost môžeme sledovať však aj na doplnkoch, líčení a spomínaných nechtoch. Ide o základné farby akými sú béžová, tmavohnedá, biela, strieborná či bordová. Práve metalický odlesk je mega trendy hitom a ide o multifunkčný odtieň, ktorý sa bude hodiť ku každému štýlu aj farbe outfitu.

Miesto dlhé roky trendy matného efektu to bude práve lesklý, dá sa povedať až lakovaný. Táto manikúra obsahuje klasické farby a jemné detaily. Inšpiráciu tvorcovia čerpali v Paríži či New Yorku, kde ženy rozhodne vedia, čo sa nosí. Ide o luxusný a nadčasový nechtový dizajn, ktorý bude svedčať každej majiteľke.

Okrem celonechtového náteru oceníte aj biele špičky nechtov, ktoré vás vrátia k milovanej francúzskej manikúre. Pre hravejší pohľad na tradičnú francúzsku manikúru upustite na jar a v lete 2024 od bielych špičiek a namiesto toho sa rozhodnite pre svoju obľúbenú výraznú farbu.

Pre žiarivé duše

Milovníčky farieb si určite túto jar a leto prídu na svoje. Trendy budú farby ako tajomne či nebesky modrá, alebo pistáciová, ktorá vás prenesie do zaslneného Talianska. Barbie náš neopustí ani túto sezónu, keďže s ružovou na nechtoch krok vedľa nikdy nespravíte. Celočervené nechty pristanú každej, ktorá chce na povrch vytiahnuť svoju ženskosť. Farbám sa však medze nekladú a ani každý necht v inom odtieni nebude krokom vedľa.

Metalické nechty nájdu uplatnenie nie len ako laky s týmto efektom, ale aj s pridaním drobných šperkov na nechty. Tento look nie je možno na bežný deň, no pri výnimočnej príležitosti strhne na nositeľku všetku pozornosť. Náznaky čipky sú tiež skvelou voľbou na príležitosť vyššieho významu, no zladiť ich s bežným outfitom nie je tiež na škodu. Krásne sa budú hodiť aj na letný festival.

Zdroj inšpirácie: Unsplash.com, koláže: Pinterest

 

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek